products

Vazodilatör Kullanımı için %99 Saflıkta Vincamin CAS 1617-90-9

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 404-86-4
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 404-86-4 takma ad: kapsaisin
görünüm: Neredeyse Beyaz Kristal Toz Saflık: %99
İşlev: Kilo kaybı Seviye: İlaç Derecesi
Vurgulamak:

% 99 Saflık Vincamine

,

Vazodilatör için Vincamine

,

Vincamine CAS 1617-90-9


Ürün Açıklaması

Vazodilator kullanımı için fabrika% 99 saflıkta Vincamine CAS 1617-90-9

Hızlı detay

Ürün adı Vincamine
takma ad Anasclerol
CAS 1617-90-9
EINECS 216-576-3
MF C21H26N2O3
MW 354,44
Saflık % 99.5
MP 232 ° C
BP 760 mmHg'de 508.887 ° C
FP 261,566 ° C
sınıf İlaç Derecesi
Görünüm Beyaz toz


Açıklama

Vincamin, periferik bir vazodilatatör olarak sınıflandırılan doğal bir nootropik destektir. Bu, beyne kan akışını ve oksijen kaynağını artırabildiği anlamına gelir. Vincamine kullanımının, artan zihinsel enerji, düşüncenin netliği, entelektüel işlem ve yüksek uyanıklık içerdiği bildirilmiştir.

Vincamin, kokuların ve birçok çeşit ilaca yönelik prekürsörlerin ortak bileşenleri olan bir indol alkaloid olarak kabul edilir. Genellikle, çeşitli amaçlarla yaşlanmanın veya diğer nootropiklerle (pirasetam gibi) birlikte savaşmak için nootropik bir ajan olarak kullanılır.

Vincamine, insan beyninin hafızasını ve diğer yönlerini geliştirmek için kullanılan bir destektir. Bu ilaç, beyinden daha fazla kan akmasına izin vererek çalışır. Serebral kan akışını arttırarak, bu nootropiğin beyin sisini çıkardığı, odaklanmanıza ve motive olmanıza yardımcı olduğu ve aynı zamanda genel kavrayışı daha kolay hale getirdiği söylenir. Ruhsal düzelme ve uyanıklık gibi yüksek seviyelerde ruh halini artırma etkisine sahip olabilirsiniz.

Vincamine Etkileri

Vincamin, kan damarını rahatlatan ve genişleyen güçlü bir vasolidatördür, böylelikle beynin kan taşınımını arttırır, ayrıca besin, oksijen ve glikozun daha iyi beslenmesini sağlar. Net sonuç, beyinde daha iyi enerji üretimi ve hücresel bakım için önemli kaynakların alınmasıdır.

Bu nedenle, bir besin takviyesi olarak Vincamine, bilişsel güçlendirme ve nöro-koruma ile ilişkili birtakım faydalı etkilere sahiptir.

Bu ekin bir başka ilginç işlevi, lokus loculus coeruleus (LC) adı verilen bir alanı aktive etmesidir. Bu, beynin, uyarılma, stres ve dikkatin kontrolü gibi bir dizi fizyolojik işlevi düzenlemede çok önemli bir rol oynayan bir parçasıdır. LC aynı zamanda beyninde uyanıklığı teşvik eden bir merkezdir; bu nedenle aktivasyonu daha yüksek bir uyanıklığa yol açar.

LC ayrıca norepinefrin serebral korteksin diğer bölümlerine yol açan norepinefrin sentezleme nöronları içerir. Bu nöronların sayısı yaşla birlikte azaldıkça, Vincamine onları aktif tutmak için yaşla ilgili bilişsel gerilemeyi azalttığı kanıtlanmıştır.Vincamine Kullanımları

Vincamine Faydaları

1. Zihin ve bilişsel yeteneklerin işlevsel kapasitesini geliştirin.
2. Konsantrasyonu ve hafızayı, yükseltilmiş bir uyanıklığı, daha iyi bir ruh hali ve zihinsel berraklığı geliştirin.
3. Ayrıca uyumak, ruh hali değişiklikleri, depresyon, işitme problemleri, yüksek tansiyon ve hatta gözlere kan akışının olmaması konusunda da yardımcı olabilir.
4. Bu ek, Alzheimer hastalığının tedavisinde de bazı etkinlik göstermiştir.
5. Ayrıca, genel ruh halini iyileştirmek ve daha iyi bir refah duygusuna yol açtığı bilinmektedir.

Vincamine Dozu

Vincamine güçlü bir bitkisel tabanlı ekidir. Herhangi bir ekte olduğu gibi, önerilen dozları takip etmek önemlidir. Çoğu kullanıcı günde iki kez 30 mg alır. Nootropics dünyasında yeni başlayan biriyseniz, bireysel ihtiyaçlarınız için en düşük etkili dozu bulmanız şiddetle tavsiye edilir.

Etkilere aşina olduğunuzda sadece dozu arttırın. Son olarak, bu eki düzenli olarak almaya başlamadan önce Vincamine'nin kalifiye bir profesyonel ile kullanımını tartışmalısınız.

Vincamine Yan Etkileri

Bu ek ile ilişkili çok az yan etkileri vardır. Nadir durumlarda, bazı mide veya gastrointestinal sorunlara neden olabilir. Normal olarak, eğer bu meydana gelirse, en iyi seçenek kullanımı durdurmaktır (bu aynı zamanda yan etkiye de dikkat etmelidir).

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156