products

Anti Aging Beta Nicotinamide

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 1094-61-7
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
β-NMN CAS: 1094-61-7 β-NMN Takma Adı: Beta-Nikotinamid Mononükleotid, 1094-61-7, Beta-NM ,β-NMN
β-NMN Görünümü: Neredeyse Beyaz Kristal Toz β-NMN Saflık: % 99
Vurgulamak:

yaşlanma karşıtı takviyeler

,

yaşlanma karşıtı toz


Ürün Açıklaması

Yaşlanma Karşıtı Hammaddeler Beta-Nikotinamid Mononükleotid 1094-61-7 Beta-NM β-NMN

Hızlı detay


Ürün adı Beta-Nikotinamid Mononükleotid
Eş anlamlı

BETA-NMN, Beta-Nikotinamid Mononükleotit, Beta-Nikotinamid Riboz Monofosfat; Nikotinamid-1-Ium-1-Beta-d-Ribofuranoside 5'-Fosfat; Nikotinamid Ribotit; Nikotinamid Mononükleotit; 3- (aminokarbonil) -1- (5-O-fosfonato-beta-D- ribofuranosil) piridinyum

CAS 1094-61-7
EINECS 214-136-5
MF C11H15N2O8P
MW 334,22
Kimyasal özellikler Beyazımsı sarımsı liyofilize toz
tahlil % 97 dak
Standart Kurumsal Standart
kullanım Kozmetik hammadde. Hücre dışı Nikotinamid fosforibosiltransferaz (eNAMPT) reaksiyonunun bir ürünü ve bir anahtar NAD + ara ürünü. HFD ile indüklenen T2D farelerinde NAD + seviyelerini geri yükleyerek glukoz intoleransını iyileştirir. Ayrıca, hepatik insülin duyarlılığını artırır ve kısmen SIRT1 aktivasyonu yoluyla oksidatif stres, inflamatuar yanıt ve sirkadiyen ritim ile ilgili gen ekspresyonunu geri yükler.

NM-NMN Açıklama


Koenzim NAD ve türevleri yüzlerce metabolik redoks reaksiyonunda yer alır ve protein ADP-ribosilasyon, histon deasetilasyon ve bazı Ca + 2 sinyal yollarında kullanılır. NMNAT (EC 2.7.7.1) NAD biyosentezinde merkezi bir enzim olup, NAD veya NaAD oluşturmak üzere nikotinamid mononükleotit (NMN) veya nikotinik asit mononükleotidin (NaMN) ATP'nin AMP kısmı ile yoğunlaşmasını katalize eder.

NMNAT1, nikotinamid-nükleotid adeniililtransferaz (NMNAT) aktivitesi ile en çok üç ortolog genin eksprese edilmesidir. NMNAT1 içermeyen genetik olarak tasarlanan fareler, erken embriyojenez sırasında bu genin organizma canlılığı içinde kritik bir rolünü belirttiği halde ölürler. Buna karşın, ağırlıklı olarak nöral dokularda eksprese edilen NMNAT2 eksik fareler, gelişmeyi tamamlar fakat doğumdan kısa bir süre sonra ölürler. Bununla birlikte, bu genin homozigot delesyonu glioblastoma tümörlerinde ve hücre dizilerinde cereyan ettiğinden, NMNAT1 hücre canlılığı için dağıtılabilir. Model organizmalarda NMNAT aktivitesinin tamamen ablasyonu, hücresel inviyole yol açtığı için, NMNAT enzimatik aktivitesi muhtemelen hücresel seviyede önemlidir.

Anti Aging Beta Nicotinamide 0
NM-NMN Kullanımı:

Hücre dışı Nikotinamid fosforibosiltransferaz (eNAMPT) reaksiyonunun bir ürünü ve bir anahtar NAD + ara ürünü. HFD ile indüklenen T2D farelerinde NAD + seviyelerini geri yükleyerek glukoz intoleransını iyileştirir. Ayrıca, hepatik insülin duyarlılığını artırır ve kısmen SIRT1 aktivasyonu yoluyla oksidatif stres, inflamatuar yanıt ve sirkadiyen ritim ile ilgili gen ekspresyonunu geri yükler.

ilgili ürünler


Matrisil Asetat (Palmitoil Pentapeptit)
Argireline Asetat (Asetil Heksapeptid-3)
Lipopeptid Asetat
SNAP-8 (Asetil Glutamil Heptapeptit-3)
Dipeptit-2
Palmitoil Tripeptid-5 (Palmitoil Oligopeptit)
KOLLAREN / tripeptit-1
Matrisil 3000
Glisil-L-Histidil-L-Lizin

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156