products

Saf Tıbbi Rocuronium Bromide, Kas Relaxants Esmeron CAS 119302-91-9

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 119302-91-9
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 119302-91-9 formül: C32H53BrN2O4
Görünüş: beyaz kristal toz Saflık: % 99
Diğer adı: <i>Rocuronium Bromide;</i> <b>Roküronyum Bromür;</b> <i>Esmeron;</i> <b>Esmeron;</b> <i>Zemuron,Esme paketleme: Gereği olarak
Vurgulamak:

İlaç hammadde

,

Kimyasal hammadde


Ürün Açıklaması

Rocuronium Bromide Depozit Olmayan ve Kas Relaxants Hammadde İlaç 119302-91-9


Hızlı detay


Rocuronium bromür
CAS Numarası.: 119302-91-9
Eş anlamlı: ESMERON; ESMERON, Zemuron; RocuroniuM BroMide IsoMers; ROCURONIUN BROMIDE; Zemuron; Rocuronium bromür; pirolidinyum; Rocuronium Bromide; Eslax; Org-9426;
Formül: C32H53BrN2O4
Tam kütle: 608,31900
Moleküler ağırlık: 609,67800
PSA: 59,00000
LogP: 1,30820
Özellikleri
Görünüm : beyaz veya kirli beyaz toz
Erime noktası: 162-164ºC
Depolama durumu: Oda ısısı

Rocuronium Bromide Tanım


Rocuronium bromide, pancuronium, vecuronium, atracurium ve pipecuronium ile birlikte, 60 ~ 90 s içinde ideal kas gevşetici koşullarını sağlayabilen en hızlı başlangıçlı Rocuronium bromid ile klinik olarak non-depolarize edici kas gevşetici tiplerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Motor son plakalı kolinerjik reseptörlü depolarizan olmayan kas gevşeticiler arasındaki bağlanma, hareket uç plakasının membran potansiyelini değiştirmeyecek, bunun yerine asetilkolin ve reseptörleri arasındaki bağlanmayı engelleyecek ve kas gevşemesi meydana getirecektir.

Daha önce kas gevşetici ilaçlar, kas gevşetici kas gevşeticilerin aksine, kas gevşetici kas gevşeticilerin ortaya çıkmasından önce kas lif demetlerinin kasılması nedeniyle kas seğirmeye yol açmaz.
Rocuronium bromide vecuronium türevidir ve benzer rolleri vardır.

Rocuronium Bromür Kullanımı


Kullanır 1

Bir tür kas gevşetici ve bir çeşit depozit olmayan nöromüsküler bloke edici ajandır.

Kullanır 2 Genel anestezi için adjuvan ilaçlar ve hem yatan hem de ayaktan hastaların konvansiyonel entübasyonu olarak kullanılır.
Kullanır 3 Mekanik ventilasyon ve ameliyat sırasında kas gevşemesini sağlayabilir.
Kullanır 4 Bir çeşit iskelet kası gevşetici olarak kullanılır (depolarizmasız)
Kullanır 5 Aminosteroid, rekabetçi nöromüsküler bloker

Rocuronium Bromide Farmakolojik etkileri


Nöromüsküler bileşke, motor sinir terminallerini ve motor uç plakalarını içerir. Fizyolojik koşullar altında, sinir uyarılarının motor sinir terminallerine iletilmesi sırasında, sinir siniriyle birlikte motor sinir terminalinde bulunan vezikül füzyonuna ve vesikulada asetilkolin deşarjına neden olur. Sinir terminalini terk ettikten sonra, asetilkolin motor uç plakasında bulunan asetilkolin reseptörlerine bağlanır, iyon kanallarının açılmasına ve Na + akısına neden olur, kas hücresinin depolarizasyonuna neden olur ve kas kasılmasını tetikler. Kas gevşeticilerin nöromüsküler bağlanma bölgelerindeki sinir dürtü bozukluğundaki farklılıklara göre, kas gevşeticileri depolarizan kas gevşeticiler ve depolarizan olmayan kas gevşeticiler olarak sınıflandırılır.


Rocuronium bromide, vecuronium ve pancuronium gibi benzer kimyasal yapıya sahip bir tür non-depolarize nöromüsküler bloke ajandır. Diğer depolarizmayan ilaçlar gibi olmakla, asetilkolinin antagonizması için motor sinir terminallerinde bulunan kolinerjik reseptöre rekabetçi bir şekilde bağlanır. Bu ilaç hızlı etkilidir, ancak geniş bir güvenlik yelpazesi ile süksinilkolin'den daha yavaş hareket eder.

Uzun bir etki süresine sahiptir ve doza bağımlı bir tarzdadır. Depolarizan olmayan nöromüsküler bloke edici ajanlar arasında Rocuronium bromide, başlangıç ​​zamanının süksinilkolin'den biraz daha uzun olmasına rağmen, 60 saniye kadar kısa bir süre için intravenöz enjeksiyondan sonra kanül için mükemmel bir koşul sağlayan, ancak iki kat hızlı olan en hızlı başlangıcı vardır. vekuronyum ve tracrium olarak.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156