products

Ağız Kilo Verme İlaçları Tıbbi Hammadde Kalsiyum Piruvat CAS 52009-14-0

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 52009-14-0
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 52009-14-0 MF: C6H6CaO6
Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz Saflık: % 99
Diğer adı: KALSİYUM PİRÜVAT; KALSİYUM PİRÜVİK ödeme süresi: <i>T/T.</i> <b>T/T.</b> <i>Western union, Money Grams, Bitcion and Paypal</i> <b>Western union, Mone
Vurgulamak:

kilo kaybı steroidler

,

yağ yakıcı ilaçlar


Ürün Açıklaması

Kalsiyum Piruvat Emniyet Oral Tıbbi Yağ Yakma Hammadde İlaç CAS 52009-14-0

Hızlı detay


Ürün adı: Kalsiyum piruvat
Eş anlamlı: PİROLİK ASİT KALSİYUM TUZU, KALSİYUM PİRRUVAT, KALSİYUM PİRÜVİK, 2-okso-propanoik asit kalsiyum tuzu, Piruvat (Ca, Mg, Na, Etc); Caclium piruvat; Kalsim piruvat; Pyruvik asit kalsiyum
CAS: 52009-14-0
MF: C6H6CaO6
MW: 214,19
EINECS: 257-599-9
Ürün kategorileri: GÜZEL Kimya ve ARA MADDELER, gıda katkı maddesi
Ödeme koşulu / T. Western Union, Para Gramları, Bitcion ve Paypal
Teslimat süresi 4 ila 6 iş günü

Kalsiyum Piruvat Açıklama


Kalsiyum Piruvat şeker ve nişastaları enerjiye dönüştürmeye yardımcı olan doğal olarak oluşan bir maddedir. Şekerler ve nişastalar parçalandıktan sonra, dönüştürülen enerji fazla yağ yakmak için bir katalizör görevi görür. Çalışmalar, Kalsiyum Piruvat'ın vücudunuzdaki depolanmış fazla yağın parçalanmasına yardımcı olurken metabolizmanızı hızlandırarak yağ yakma etkisinin artmış olduğunu göstermektedir.

Piruvat, vücutta şekeri (Glikoz) parçaladığı zaman doğal olarak bulunan bir maddedir. Kalsiyum Piruvat, metabolizmanızı artırabilecek ve daha enerji dolu hissetmenize yardımcı olacak kalsiyumla bağlı doğal olarak oluşan pirüvik asitin birleşimidir!

Kalsiyum Piruvat Sağlık Faydaları


Kalsiyum Piruvat şeker ve nişastaların enerjiye dönüşmesine yardımcı olarak kilo vermede zorluk çeken kişilere yardımcı olabilir. Bu değişim size yardımcı olabilir:

1 Metabolizmanızı artırın
2 Enerji seviyelerini artırın
3 Vücudunuzda depolanan aşırı yağın parçalanması için yardım

Düzenli egzersiz ile sağlıklı bir diyetin parçası olarak kullanıldığında, kilo kaybı programınızda kalsiyum piruvat etkili bir yardımcı olabilir. Deneyimlerimiz, Pyruvate'in en azından orta derecede aktif olan insanlar için en iyi olan büyük bir besin takviyesi olduğunu göstermiştir - 20 ila 30 dakikalık egzersiz (canlı yürüyüş sayıları) haftada 3 ila 4 kez. Çoğu kişi, sadece 10 gün sonra enerji seviyesinde bir artış fark ediyor!

Kalsiyum Piruvat Takviyesi Çok Değerlidir


  • Tüm Sağlık, pirüvik asitin tuz formunu piruvatlamak için stabilize edici madde olarak kalsiyumu kullanır. Kalsiyum, en az miktarda su çeken sodyum ve potasyum gibi diğer alternatiflere göre tercih edilir. Bu nedenle, her bir kapsül daha fazla ürün içerir ve sonuçta daha etkili bir ürün ve daha iyi bir değer elde edilir!
  • Sağlıklı yaşam planınızın bir parçası olarak enerjinizi kalsiyum piruvat ile artırın! Tüm Sağlık'ın kalite takviyeleri ile birlikte diyet ve egzersiz, kilo verme programınıza etkili bir şekilde yardımcı olabilir ve vücudunuzdaki yağları azaltabilir, bu yüzden bugün yeni bir bina oluşturmaya başlayın!

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156