products

En Güçlü Kilo Kaybı İlaçları Toz CAS 52009-14-0 Kalsiyum Piruvat

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 52009-14-0
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 52009-14-0 MF: C6H6CaO6
Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz Saflık: % 99
kullanım: Zayıflama İlaçları Stok: Yeterli stok
Vurgulamak:

En iyi kilo kaybı takviyeleri

,

yağ yakıcı ilaçlar


Ürün Açıklaması

Güvenli Kalsiyum Piruvat Yağ Temizleme ve Kilo Kaybı Tıp CAS 52009-14-0 Toz

Hızlı detay


Adı: Kalsiyum Piruvat
CAS Numarası.: 52009-14-0
Formül: C6H6CaO6
Moleküler ağırlık: 214,19
Eş anlamlı: Propanoik asit, 2-okso-, kalsiyum tuzu (9CI);
EINECS: 257-599-9
Yoğunluk: 0.35 g / ml dk
Kaynama noktası: 760 mmHg'de 165ºC
Alevlenme noktası: 54.3ºC
Görünüm: Beyaz toz

Kalsiyum Piruvat Açıklama


Besin sindirildiği ve enerjiye dönüştüğü için kalsiyum piruvat vücutta doğal olarak oluşur. Hücrelere glikoz ve protein verilmesine yardımcı olur ve vücudun işlevini yerine getirmesine, enerji yakmasına ve yağ olarak depolanmasının önlenmesine yardımcı olur.

Vücudun enerjiyi enerjiye dönüştürdüğü süreç, "Krebs döngüsü" olarak bilinir ve kalsiyum piruvat, kullanım için daha fazla enerji sağlayan çevrim hızını artırır.

Kalsiyum piruvat mineral stabilizatörüdür. Sodyum piruvat ve potasyum piruvat da bulunabilir, ancak genellikle vücudu kalsiyum piruvatın sağladığı kilo kaybı yararlarına karşı sıvıyı tutmaya teşvik ederler.

Kalsiyum Piruvat'a kim ihtiyaç duyar?


  • Kalsiyum piruvat takviyeleri aşırı yağ yakılmasına yardımcı olur. Özellikle midenin etrafındaki yağı azaltmada ve uyluklardaki yağ depolarını en aza indirmede etkilidirler. Sağlıklı bir mantıklı diyete sahip olanlarda özellikle iyi çalışırlar ve yiyecekleri enerjiye dönüştürüp metabolizmayı hızlandırdığı için düzenli olarak egzersiz yaparlar. Diğer yararlı yan etkiler düşük kan basıncı ve düşük kolesterol seviyelerini içerebilir. Anti-oksidan özellikleri, doğal yaşlanma süreciyle mücadeleye yardımcı olur.
  • Sporcular kalsiyum piruvat takviyeleri, kasların oluşmasına yardımcı olurken, yorgunluk ile savaşırken sürekli enerji ve güç sağlar. Çalışmalar, günde 75 gram dihidroksiaseton ile birlikte 25 gram kalsiyum piruvatın trikeps kaslarını yüzde 20 oranında artırabildiğini gösterdi.
  • Kalsiyum piruvat takviyeleri, kilo vermeye çalışanlara etkili bir yardımcı olabilir. Yağ yakımına ilave bir destek sağlar, kullanılan enerji miktarını artırır ve yağ üretimini önlerken istenen kilo kaybını artırır.
  • Kalsiyum pirüvat genellikle tablet, toz veya sıvı formda da bulunabilse de, genellikle 750 mg'lık kapsüller içinde gelir. Önerilen doz öğle yemeğinden sonra 2x750mg kapsül ve akşam yemeğinden sonra 2 veya doktorunuz tarafından tavsiye edilen dozdur. Bununla birlikte, daha etkileyici sonuçlar elde etmek için günde 5 gram (7 tablet) önerilir, ancak yüksek maliyet nedeniyle uzun süreli diyette çoğu insan için engelleyici olabilir.
  • Herhangi bir ilacı kullananlar, reçeteli ilaçlarla reaksiyona girebileceğinden kalsiyum piruvat almadan önce doktorlarıyla konuşmalıdır. Ara sıra yan etkiler arasında gaz, şişkinlik, ishal ve daha sık görülen bağırsak hareketleri bulunabilir.
  • Kalsiyum piruvat, elma, peynir, kırmızı şarap ve koyu bira gibi birçok doğal gıdada bulunur. Maalesef bu kadar az miktarda mevcut olup kilo kaybı yararları için pratik bir kaynak değildir. Örneğin, günde 5 gram kalsiyum piruvat elde etmek için 70 elmayı yemelisiniz!

Kalsiyum piruvat takviyeleri


Kalsiyum piruvat takviyeleri, kilo vermeye çalışanlara etkili bir yardımcı olabilir. Yağ yakımına ilave bir destek sağlar, kullanılan enerji miktarını artırır ve yağ üretimini önlerken istenen kilo kaybını artırır.

Kalsiyum pirüvat genellikle tablet, toz veya sıvı formda da bulunabilse de, genellikle 750 mg'lık kapsüller içinde gelir. Önerilen doz öğle yemeğinden sonra 2x750mg kapsül ve akşam yemeğinden sonra 2 veya doktorunuz tarafından tavsiye edilen dozdur. Bununla birlikte, daha etkileyici sonuçlar elde etmek için günde 5 gram (7 tablet) önerilir, ancak yüksek maliyet nedeniyle uzun süreli diyette çoğu insan için engelleyici olabilir.

Herhangi bir ilacı kullananlar, reçeteli ilaçlarla reaksiyona girebileceğinden kalsiyum piruvat almadan önce doktorlarıyla konuşmalıdır. Ara sıra yan etkiler arasında gaz, şişkinlik, ishal ve daha sık görülen bağırsak hareketleri bulunabilir.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156