products

Doğal Kanser Tedavisi İlaç CAS 33069-62-4 Paklitaksel Toz Bitki Özleri

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 33069-62-4
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 13311-84-7 Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Saflık: % 99 Diğer adı: TIMTEC-BB SBB006930
MF: C11H11F3N2O3 MW: 276,21
EINECS: 236-341-9 kullanım: antitümör
Vurgulamak:

anti kanser ilaçları

,

antineoplastik ilaçlar


Ürün Açıklaması

Kanser Tedavisi İlaç Tesisi Ekstraktları için Tıbbi Doğal Paklitaksel 33069-62-4 Taxol

Hızlı detay


 1. Adı Paklitakseller
 2. Eşanlamlı Paklitakseller / Taksol / Paklitaks
 3. CAS No 33069-62-4
 4. Görünüm beyaz kristal toz
 5. Moleküler Formül C47H51NO14
 6. Moleküler Ağırlık 853.92
 7. Herb Sourse Taxus Chinensis Özü
 8. İçerik 10 ~% 99
 9. Test Yöntemi HPLC
 10. Şartname 99% HPLC
 11. Raf Ömrü Uygun şekilde saklandığında 2 yıl.
 12. Depolama Serin ve kuru bir yerde, güçlü ışıktan ve yüksek sıcaklıktan uzak tutun


Paklitaksel açıklaması:


Paklitaksel kemoterapi ilacıdır. Orijinal markası, Taxol ile de bilinir. İlaç belirli bir porsuk ağacının iğnelerinden yapılır. İki yeni hücreye ayıran kanser hücrelerini durdurarak çalışır, böylece kanserin büyümesini engeller. Dahil olmak üzere çeşitli kanser türleri için bir tedavidir

1 Yumurtalık kanseri
2 Meme kanseri
3 Kucuk hucreli olmayan akciger kanseri.
4
AIDS ile ilgili Kaposi sarkomu


Bazen diğer anti kanser ilaçları ile kombine edilir.
Bir tür paklitaksel, Abraxane adı verilen bir ilacı oluşturmak için albümin adı verilen bir protein ile birleştirilir. Doktorlar ayrıca nab-paklitaksel diyorlar. Bu ilaç diğer paklitaksel tiplerinden daha az yan etki yaratma eğilimindedir. Yayılan ve yayılan pankreatik kanseri olan meme kanserini tedavi eder.

Paklitaksel nasıl


Genellikle bir damar içine enjeksiyon olarak paklitaksel var. Alerjik reaksiyona neden olabilir. Bunu önlemeye çalışmak için, paklitaksel damlasından önce bir steroid enjeksiyon ve tabletler var. Ayrıca tedaviden bir saat önce bir damar içine anantihistamin (klorfenamin gibi) var. Ayrıca ranitidin veya simetidin gibi mide yanmasını önlemek için bir ilaca sahip olacaksınız. Abraxane genellikle alerjik reaksiyona neden olmaz, böylece abraxane ile anti alerji ilaçlarına ihtiyacınız olmaz.

Tedaviniz her zaman kolunuzda bir damar içine yerleştirilen ince, kısa bir tüp (kanül) ile paklitaksel olabilir. Ya da merkezi bir çizgi, bir portacath veya bir PICC hattı üzerinden sahip olabilirsiniz. Bunlar, ilaçları doğrudan göğsünüzdeki büyük damarlara veren uzun, plastik tüplerdir. Tüp, tedavinin başlamasından hemen önce koydu ve ihtiyacınız olduğu sürece yerinde kalır.

Genellikle birkaç tedavi kürü olarak kemoterapi görürsünüz. Paklitaksel için tedavi planı hangi kansere sahip olduğunuza bağlıdır. Kemoterapi bölümünde doktorların kemoterapiyi nasıl planladıklarını öğrenebilirsiniz.

Paklitaksel yan etkileri aşağıda listelenmiştir. Her bir yan etki hakkında daha fazla bilgi edinmek için altı çizili bağlantıları kullanabilirsiniz. Bağlantının olmadığı yerde, sayfanın en üstündeki arama kutusunu kullanın veya kanser ilaçları yan etkileri bölümüne gidin.

Ara sıra yan etkiler


Her 100 kişide 1 ila 10 arasında bunlardan bir veya daha fazlası var.
Damlama bölgesi etrafındaki iltihaplanma - Damlama bölgenizde kızarıklık, şişme veya sızıntı belirtileri fark ederseniz, kemoterapi hemşirenize hemen bildirin.

 • Yavaş kalp hızı
 • Hafif cilt döküntüleri veya tırnak değişiklikleri
 • Karaciğer değişiklikleri çok hafif ve olası semptomlara neden olmaz - tedavi bittiğinde karaciğer neredeyse normale döner, ancak karaciğerinizin ne kadar iyi çalıştığını kontrol etmek için düzenli kan tahlilleriniz olacaktır.
 • Kadınlar dönem geçirmeyi bırakabilir (amenore) ancak bu sadece geçici olabilir.
 • Doğurganlık kaybı - Bu ilaç ile tedaviden sonra bir çocuk hamile veya baba olmanız mümkün olmayabilir. Gelecekte bebek sahibi olmak isteyebileceğinizi düşünüyorsanız tedaviye başlamadan önce doktorunuzla konuşun. Erkekler tedaviye başlamadan önce spermi depolayabilirler.


Hatırlanması gereken önemli noktalar


Yukarıdaki yan etkiler hafif veya daha şiddetli olabilir. Bir yan etki tedavi süreciniz boyunca daha iyi veya daha kötü olabilir. Veya kurs devam ederken daha fazla yan etki gelişebilir. Bu bağlıdır

 1. Daha önce kaç kez ilaç aldın?
 2. Genel sağlığınız
 3. Sahip olduğunuz ilacın miktarı (doz)
 4. Sahip olduğunuz diğer ilaçlar
 5. Yan etkileri ile başa çıkma
 6. Tüm yan etkileriniz hakkında doktorunuzla, eczacınızla veya hemşirenizle konuşun, böylece onları yönetmenize yardımcı olabilirler. Size tavsiyelerde bulunabilir veya size güvence verebilirler. Herhangi bir sorunuz veya sorununuz olduğunda hemşireniz size bir irtibat numarası verecektir. Şüpheniz varsa, onları arayın.


Hamilelik ve doğum kontrolü


Bu ilaç rahimde gelişen bir bebeğe zarar verebilir. Bu ilacı tedavi ederken ve 6 ay sonra çocuğunuza hamilelik ya da baba olmamanız önemlidir. Tedaviye başlamadan önce doktorunuza veya hemşirenize etkili doğum kontrolü ile konuşun.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156