products

Prostat Kanseri Tedavisi için Sağlıklı Flutamid Tozu API CAS 13311-84-7

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 13311-84-7
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 13311-84-7 Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Saflık: % 99 kullanım: Prostat Kanseri Tedavisi İçin
Stok: Yeterli stok sınıf: İlaç Derecesi
Vurgulamak:

ilaç ham kimyasal

,

api hammadde


Ürün Açıklaması

Prostat Kanseri Cure API Beyaz Steroid Tozu CAS 13311-84-7 için Sağlıklı Flutamide

Hızlı detay

Adı: flütamid
CAS: 13311-84-7
MF: C11H11F3N2O3
MW: 276,21
EINECS: 236-341-9
Ürün kategorileri: Araştırma ve Deneysel Antitümörler
Kimyasal özellikler: Beyaz katı
Standart: Kurumsal Standart
Paketleme: folyo torba veya gerektiği gibi
kullanım

nöroleptik

Flutamid nonsteroidal antiandrojen ilaçtır; antineoplastik (hormonal).

antiandrojen; antineoplastik (hormonal).

Flutamide kullanır


Bu ilaç prostat kanserli erkekleri tedavi etmek için kullanılır ve diğer ilaçlarla ve bazen radyasyon tedavisi ile birlikte kullanılır.

Flutamid, anti-androjenler (anti-testosteron) olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Doğal bir hormon olan testosteron, prostat kanserinin büyümesine ve yayılmasına yardımcı olur. Flutamid testosteronun etkilerini engelleyerek, prostat kanserinin büyümesini ve yayılmasını yavaşlatır.

Flutamide nasıl kullanılır


Flutamide kullanmaya başlamadan önce ve her doldurduğunuzda eczacınız tarafından sağlanan Hasta Bilgileri Broşürünü okuyun. Herhangi bir sorunuz varsa, doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Bu ilacı, genellikle veya günde 3 kez veya doktorunuz tarafından belirtildiği gibi, yiyecekle veya yiyeceksiz olarak ağzınıza alınız.

Doz, tıbbi durumunuza ve tedaviye yanıtınıza dayanmaktadır.

Ondan en fazla faydayı sağlamak için bu ilacı düzenli olarak kullanın. Hatırlamana yardımcı olmak için, her gün aynı saatlerde al. Doktorunuz tarafından söylenmediği sürece, prostat kanseri için herhangi bir ilaç kullanmayın. İlaçlarınızı durdurmak kanserin daha hızlı yayılmasına izin verebilir.

Önlemler


Flutamide almadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya başka alerjiniz varsa. Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilen aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla bilgi için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza, özellikle karaciğer problemleri, belirli bir enzim eksikliği (glikoz-6-fosfat dehidrojenaz-G6PD), sigara, hemoglobin M hastalığı gibi tıbbi geçmişinizi söyleyin.

Bu ilaç nadiren baş dönmesi veya uykulu olabilir. Bu tür etkinlikleri güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğinizden emin oluncaya kadar sürmeyin, makineyi kullanmayın veya uyanıklık gerektiren herhangi bir aktivite yapmayın. Alkollü içeceklerden kaçının.

Bu ilaç genellikle kadınlarda kullanılmaz. Bu nedenle, hamilelik veya emzirme sırasında kullanılması olası değildir. Hamileler veya emziren kadınlar, bu ilaca dokunmaktan veya kazara almaktan kaçınmalıdır.

Flutamid Yan Etkileri


Alerjik reaksiyon belirtileri varsa acil tıbbi yardım alın: kovanlar; zor nefes alma; Yüzünüzün, dudaklarınızın, dilinizin veya boğazınızın şişmesi.

Flutamid ciddi karaciğer problemlerine neden olabilir.

Eğer varsa, derhal doktorunuzu arayın: mide bulantısı, üst mide ağrısı, iştah kaybı; kaşıntı, yorgun hissetme, grip benzeri belirtiler; koyu renkli idrar, kil renkli dışkılar; veya sarılık (cildin veya gözlerin sararması).

  • Ortak yan etkiler şunları içerebilir:

meme şişmesi veya hassasiyeti;
sıcak basmaları;
kusma, ishal; veya
İktidarsızlık, cinsiyete ilgi kaybı.

Flutamid Etkileşimleri


Diğer ilaçları veya bitkisel ürünleri aynı anda alırsanız bazı ilaçların etkileri değişebilir. Bu ciddi yan etkiler için riskinizi artırabilir veya ilaçlarınızın doğru şekilde çalışmamasına neden olabilir. Bu ilaç etkileşimleri mümkündür, ancak her zaman gerçekleşmez. Doktorunuz veya eczacınız, ilaçlarınızı nasıl kullandığınızı değiştirerek veya yakın izleme yaparak etkileşimleri sık sık engelleyebilir veya yönetebilir.

Doktorunuza veya eczacınıza en iyi şekilde yardımcı olmak için, bu ürünle tedaviye başlamadan önce, doktorunuza veya eczacınıza kullandığınız tüm ürünler (reçeteli ilaçlar, reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler dahil) hakkında bilgi verdiğinizden emin olun. Bu ürünü kullanırken, doktorunuzun onayı olmadan kullandığınız diğer ilaçların dozunu başlatmayın, durdurmayın veya değiştirmeyin.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156