products

CAS 13311-84-7 Pozitif Flutamid, Prostat Karşıtı Androjen İlaçları Steroid

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 13311-84-7
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 13311-84-7 Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Saflık: % 99
Vurgulamak:

anti kanser ilaçları

,

meme kanseri ilaçları


Ürün Açıklaması

Pozitif Flutamid 13311-84-7 Antiandrojen Prostat Kanseri Steroid Hormon Tozları

Hızlı detay

Ürün adı: flütamid
Eş anlamlı: TIMTEC-BB SBB006930, N1- [4-NITRO-3- (TRİFLUOROMETİL) FENİL] -2-METİLPROPANAMİD; 2-METİL-N- (4'-NİTRO-3 '- (TRİFLUOROMETİL) FENİL) PROPANAMİD 2-METİL - N- (4-NITRO-3- [TRIFLUOROMETHYL] FENİL) PROPANAMIDE, FLUTAMIDE, AURORA KA-860;
CAS: 13311-84-7
MF: C11H11F3N2O3
MW: 276,21
EINECS: 236-341-9
Ürün kategorileri: Aromatik Karboksilik Asitler, Amidler, Anilidler, Anhidritler ve Tuzlar ; API'ler ; Araştırma ve Deneysel Kullanım için Antitümörler ; Biyokimya ; Aminler ; Aromatikler ; Ara ürünler ve İnce Kimyasallar ; Eczacılık ; API'ler ; Farmasötik hammadde ; INAPSINE ; Hormon İlaçları

Flutamid açıklaması:


Bu ilaç prostat kanserli erkekleri tedavi etmek için kullanılır ve diğer ilaçlarla ve bazen radyasyon tedavisi ile birlikte kullanılır. Flutamid, anti-androjenler (anti-testosteron) olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Doğal bir hormon olan testosteron, prostat kanserinin büyümesine ve yayılmasına yardımcı olur. Flutamid testosteronun etkilerini engelleyerek, prostat kanserinin büyümesini ve yayılmasını yavaşlatır.

Flutamide nasıl kullanılır


Bu ilacı, genellikle veya günde 3 kez veya doktorunuz tarafından belirtildiği gibi, yiyecekle veya yiyeceksiz olarak ağzınıza alınız.

Doz, tıbbi durumunuza ve tedaviye yanıtınıza dayanmaktadır.

Ondan en fazla faydayı sağlamak için bu ilacı düzenli olarak kullanın.

Hatırlamana yardımcı olmak için, her gün aynı saatlerde al. Doktorunuz tarafından söylenmediği sürece, prostat kanseri için herhangi bir ilaç kullanmayın. İlaçlarınızı durdurmak kanserin daha hızlı yayılmasına izin verebilir.

Durumunuz devam ederse veya kötüleşirse doktorunuza söyleyin (idrara çıkma daha zorlaşırsa, kemik ağrısı artar).

Önlemler


Flutamide almadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya başka alerjiniz varsa. Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilen aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla bilgi için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza, özellikle karaciğer problemleri, belirli bir enzim eksikliği (glikoz-6-fosfat dehidrojenaz-G6PD), sigara, hemoglobin M hastalığı gibi tıbbi geçmişinizi söyleyin.

Bu ilaç nadiren baş dönmesi veya uykulu olabilir. Bu tür etkinlikleri güvenli bir şekilde gerçekleştirebileceğinizden emin oluncaya kadar sürmeyin, makineyi kullanmayın veya uyanıklık gerektiren herhangi bir aktivite yapmayın. Alkollü içeceklerden kaçının.

İlaç etkileşimleri


Diğer ilaçları veya bitkisel ürünleri aynı anda alırsanız bazı ilaçların etkileri değişebilir. Bu ciddi yan etkiler için riskinizi artırabilir veya ilaçlarınızın doğru şekilde çalışmamasına neden olabilir. Bu ilaç etkileşimleri mümkündür, ancak her zaman gerçekleşmez. Doktorunuz veya eczacınız, ilaçlarınızı nasıl kullandığınızı değiştirerek veya yakın izleme yaparak etkileşimleri sık sık engelleyebilir veya yönetebilir.

Doktorunuza veya eczacınıza en iyi şekilde yardımcı olmak için, bu ürünle tedaviye başlamadan önce, doktorunuza veya eczacınıza kullandığınız tüm ürünler (reçeteli ilaçlar, reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler dahil) hakkında bilgi verdiğinizden emin olun. Bu ürünü kullanırken, doktorunuzun onayı olmadan kullandığınız diğer ilaçların dozunu başlatmayın, durdurmayın veya değiştirmeyin.

Bu ilaç ile etkileşime girebilecek ürünlerden bazıları şunlardır: testosteron (yama, jel, enjeksiyon), anabolik steroidler (tezgah üstü androjenler / anabolikler / testosteron öncülleri dahil), DHEA, varfarin.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156