products

Vücut Geliştirme Lorcaserin Hidroklorür, CAS 846589-98-8 En İyi Yağ Yakma Steroid

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 846589-98-8
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 846589-98-8 takma ad: Lorcaserin HCl, Lorcaserin Hidroklorür
Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz Saflık: % 99
sınıf: İlaç Derecesi Stok: Yeterli stok
Vurgulamak:

En iyi kilo kaybı takviyeleri

,

yağ yakıcı ilaçlar


Ürün Açıklaması

Hammadde İlaç Azaltılması Tıbbi Lorcaserin HCI Lorcaserin Hidroklorür Ağırlık

Hızlı detay


Ürün adı: Lorcaserin hidroklorür
Eşanlamlı sözcük : Belviq, Apd 356, (1R) -8-kloro-1-metil-2,3,4,5-tetrahidro-1H-3-benzazepin
CAS: 846589-98-8
MF: C11H15Cl2N
Tahlil: % 99 dk
Kaynama noktası : 760 mmHg'de 288.125 ° C
Alevlenme noktası: 128,054 ° C
Kalite standartları : USP
Görünüm : Beyaza neredeyse beyaz kristal toz


Lorcaserin obez olan ya da fazla kilolu olan ve kilo ile ilgili tıbbi problemleri olan ve bu kiloyu geri kazanmaya devam eden yetişkinlere yardımcı olmak için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Lorcaserin azaltılmış kalorili diyet ve egzersiz planı ile birlikte kullanılmalıdır.

Lorcaserin açıklaması:


1 Lorcaserin obez olanlarda kilo kaybı için uzun vadeli kullanılır.
2 Lorcaserin obez olan ya da fazla kilolu olan ve kilo ile ilgili tıbbi problemleri olan ve bu kiloyu geri kazanmaya devam eden yetişkinlere yardımcı olmak için kullanılan reçeteli bir ilaçtır. Lorcaserin azaltılmış kalorili diyet ve egzersiz planı ile birlikte kullanılmalıdır.
3 Şu anda geliştirme sırasında Belviq ve önceden Lorqess adı altında pazarlanan Lorcaserin, Arena Pharmaceuticals tarafından geliştirilen bir kilo kaybı ilaçtır. Serotonerjik özelliklere sahiptir ve anorektik olarak davranır.
4 Lorcaserin seçici bir 5-HT2C reseptör agonistidir ve ilacın in vitro test edilmesi diğer ilgili hedeflere göre 5-HT2C için makul seçicilik gösterdi.5-HT2C reseptörleri neredeyse sadece beyinde bulunur ve koroid pleksusta bulunabilir. korteks, hipokampus, serebellum, amigdala, talamus ve hipotalamus. Hipotalamusta 5-HT2C reseptörlerinin aktivasyonu, aktivateproopiomelanocortin (POMC) üretimini gerçekleştirir ve sonuç olarak, tokluk yoluyla kilo kaybını destekler. Bu hipotez, klinik çalışmalar ve diğer çalışmalarla desteklenir.

Lorcaserin dozajı:


Lorcaserin, düşük kalorili bir diyete ek olarak ve obez yetişkinlerde (30 kg / m2 veya daha yüksek bir BMI) veya kilolu hastalarda (27 kg / m2 veya daha yüksek olan BMI) kronik kilo yönetimi için fiziksel aktivitede artışla birlikte endikedir. hipertansiyon, tip-2 diyabet veya dislipidemi gibi en az bir ağırlık ile ilişkili komorbid durumdur.

Önerilen doz günde iki kez oral veya yemeksiz olarak 10 mg'dır. Hastalar 12. haftada kiloda% 5'lik bir azalma sağlamazlarsa, lökonyayı almayı bırakmalıdırlar çünkü ilaçla herhangi bir kilo kaybına neden olmaları olası değildir.

Lorcaserin, doz ayarlaması gerektirmeyen, hafif ila orta şiddette karaciğer yetmezliği olan hastalarda kullanılabilir; bununla birlikte, şiddetli karaciğer yetmezliği olan hastalar için dikkatli olunmalıdır çünkü bu popülasyondaki etkiler araştırılmamıştır. Hafif böbrek yetmezliği olan hastalarda lorcaserin kullanılmasına rağmen, orta derecede böbrek yetmezliği olanlarda dikkatli olunması önerilir. Ağır böbrek yetmezliği veya son dönem böbrek yetmezliği olan hastalarda lorcaserin kullanımı önerilmez.

Lorcaserin hamile kadınlarda kontrendikedir ve Gebelik Kategori X ilaç olarak listelenmiştir. Hamile kadınlarda bilinen bir yarar sağlamadığı bulunmuştur, çünkü kilo kaybını desteklemektedir. Emziren annelerde ilacın kullanımını destekleyen hiçbir veri yoktur.

Paketleme:


Ödeme yapılırken her gün teslim edilmesini sağlamak için toplu stok. Ödeme aldıktan sonra ürünler 12 saat içinde sevk edilecektir.
Özel paket garantisi gümrükleme.

İletişim bilgileri
senwayer

Naber : +8617764031156