Dürüstlük temeldir, Kalite hayattır, İnovasyon güçtür ve Hizmet ruhtur!

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYaşlanma Karşıtı İlaçlar

Nicotinamide Riboside Anti Aging İlaçlar / Yağ Yakma Steroidleri CAS 1341-23-7

iyi kalite Yaşlanma Karşıtı İlaçlar satış için
iyi kalite Yaşlanma Karşıtı İlaçlar satış için
Merhaba linda, Sizinle işbirliği yapmak çok güzel. Tozun ve servisin çok iyi. İşine hayranım. Tekrar teşekkürler.

—— —— İtalya'dan Armando

Bu şirketle birçok kez iş yaptım. Kalitesi ile çok mutlu. Bu çok iyi bir anlaşma.

—— —— ABD'den Mark

Gönderi daima hızlı ve güvenlidir. Kesinlikle onlarla daha fazla iş yapacak.

—— —— İngiltere'den Tom

Arkadaşımdan biri bu şirketten ürünler aldı ve şiddetle tavsiye etti. Satış sonrası hizmetlerinden gerçekten memnun. Çok hızlı yanıt.

—— —— İspanya'dan Robert

Sodyum 3-nitrobenzensülfonat ile yapılan test pozitiftir, üründen memnunum, ihtiyacım olan şeyle daha fazla iletişime geçiyorum.

—— —— Bay RAUL Kanada'dan

Ben sohbet şimdi

Nicotinamide Riboside Anti Aging İlaçlar / Yağ Yakma Steroidleri CAS 1341-23-7

Çin Nicotinamide Riboside Anti Aging İlaçlar / Yağ Yakma Steroidleri CAS 1341-23-7 Tedarikçi
Nicotinamide Riboside Anti Aging İlaçlar / Yağ Yakma Steroidleri CAS 1341-23-7 Tedarikçi Nicotinamide Riboside Anti Aging İlaçlar / Yağ Yakma Steroidleri CAS 1341-23-7 Tedarikçi

Büyük resim :  Nicotinamide Riboside Anti Aging İlaçlar / Yağ Yakma Steroidleri CAS 1341-23-7

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Jusheng Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 1341-23-7

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
NR CAS: 1341-23-7 NR Alias: NİKOTİNAMİD RİBOSİT, Nikotinamid Riboz: 1- [3,4-dihidroksi-5- (hidroksimetil) oksolan-2-il] piridin-
NR Görünüşü: Hemen hemen beyaz kristal toz NR Saflık: % 99

Yağ yakma ve Anti-Aging için Nicotinamide Riboside NR CAS 1341-23-7 Toz

Hızlı detay


Adı: Piridinyum, 3- (aminokarbonil) -1-BD-ribofuranosyl-
CAS Numarası.: 1341-23-7
Formül: C 11 H 15 N 2 O 5
Moleküler ağırlık: 272,25454
Eş anlamlı: Piridinyum, 3-karbamoil-1-bD-ribofuranosil- (8CI), 3-Piridinkarboksamit, 1-bD-ribosil-, Nikotinamid ribonükleosit, Nikotinamid riboz, Nikotinamid ribozit, Ribosilnikotinamid, 1- [3,4-dihidroksi-5- ( hidroksimetil) oksolan-2-il] piridin-5-karboksamid; nikotinamid-beta-ribosit;
Yoğunluk: 1.201 g / cm 3
Kaynama noktası: 760 mmHg'de 646,2 ° C
Alevlenme noktası: 344.6 ° C
Görünüm: Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Paket: 1kg / folyo çanta
Saflık : % 99
Kullanım:

Anti-aging araştırmaları, yaşlanma karşıtı sağlık ürünleri.

Nikotinamid ribozit Tanım

Niasinamid olarak da bilinen Nikotinamid (NAA), gıdalarda bulunan ve besin takviyesi ve ilaç olarak kullanılan B3 vitamini formudur. Ek olarak, pellagra'yı (niasin eksikliği) önlemek ve tedavi etmek için ağız yoluyla kullanılır. Bu amaçla nikotinik asit (niasin) kullanılabilmekle birlikte, nikotinamidin cilt kızarmasına neden olmaması avantajlıdır. Bir krem ​​olarak, akne tedavisinde kullanılır.

Tıbbi kullanır


1. Niasin eksikliği
Nikotinamid, niasin eksikliği için tercih edilen tedavidir (pellagra). Bir hastanın pellagra teşhisi, geçmişine, ayrıca dermatit, diyare ve demansın varlığına dayandırılır. Nikotinik asit (niasin) kullanılabilirken, nikotinamidin cildin kızarmasına neden olmaması avantajlıdır.

2. Akne
Krem şeklinde nikotinamid, akne tedavisi için kullanılır.

Anti-inflamatuar etkileri vardır. Bunlar enflamatuar cilt rahatsızlığı olan kişiler için yararlı olabilir.

Nikotinamid, insan keratinositlerinde in vitro olarak seramidlerin biyosentezini arttırır ve in vivo olarak epidermal geçirgenlik bariyerini geliştirir. 2 ve 4 hafta boyunca% 2 topikal nikotinamidin uygulanması, çalışma katılımcılarında sebum atılım oranını düşürmede etkili bulunmuştur. Nictotinamidin, pro-inflamatuar IL-8 üretiminin aşağı-regülasyonu ile sonuçlanan, benzeşen reseptör (TLR) -2'nin Propionibacterium acnes-indüklü aktivasyonunu engellediği gösterilmiştir.

Nicotinamide riboside, nadir bir B3 vitamini formu


Diyet ekimiz, ender görülen B3 vitamini olan nikotinamid ribozitten geliştirilmiştir. Bu, vücut tarafından küçük miktarlarda üretilen ve tedavi amaçlı takviye formunda alınan suda çözünen bir vitamindir. Doğal olarak süt ve birada bulunan bir element olan nikotinamid ribozit, yine de çok az gıdada bulunur, bu yüzden diyet takviyeleri faydalı olabilir.

Nicotinamide riboside, çok beğenilen bir molekül


Nikotinamid ribozit keşfedildiğinde, uluslararası medyanın belirli bölümleri tarafından 'mucize molekülü' veya 'inanılmaz gizli vitamin' olarak selamlandı. Ayrıca Nutranews'da atıfta bulunulan pek çok bilimsel çalışma tarafından da belirtildiği gibi, bilimsel topluluk tarafından geniş çapta kabul görmüştür. Bu araştırma, nikotinamid ribozitin, yaşla ilişkili problemlerin iyileştirilmesinde ve yüksek yağlı bir diyetin zararlı etkilerinin azaltılmasında özellikle yararlı olduğunu tespit etmiştir.

Nikotinamid ribozit, NAD + öncülü


Nikotinamid ribozidin derinlemesine incelenmesi, vücuttaki nikotinamid adenin dinükleotid (NAD +) seviyelerini arttırabildiğini göstermiştir. NAD +, hücre metabolizmasının çeşitli işlevlerinde rol oynadığı bilinmektedir, bu yüzden vücudun tepkilerinin çoğunda rol oynar:

mitokondri içinde hücresel solunumla ilgili olan redoks reaksiyonlarında bir koenzim olarak davranır;
Translasyon sonrası modifikasyonlara, DNA onarımının ve hücre sinyallemesinin bir parçası olarak ortaya çıkan bir sürece katılmaktadır;
Hücre sinyallemesinde rol oynar ve dış sinyallerin hücre iç kısmına iletilmesini sağlamak için ikincil haberci olarak daha spesifik olarak hareket eder.


Yağ yakmayı teşvik eden nikotinamid ribozit


Nikotinamid ribozidin NAD + 'nın öncüsü olarak hareket edebileceği gerçeği, yağ yakmasında rol oynayabileceğini düşündürmektedir. Gerçekten de, NAD + vücuttaki enerji üretimi için gereklidir. NAD + 'daki bir artış, kalori yakmayı hızlandırabilir ve yüksek yağlı bir diyetin zararlı etkilerini azaltabilir.

Yaşla ilgili problemleri düzeltmek için nikotinamid ribozit


Bilimsel çalışmalar, nikotinamid ribozidin, hücre metabolizmasında önemli bir rol oynayan belirli sirtuin enzimlerinin aktivitesini artırabileceğini düşündürmektedir. Özellikle, hücrelerin oksidatif kapasitelerinin yanı sıra mitokondri, hücrelerin güç depoları ile ilgili metabolik fonksiyonları geliştirirler. Bu enzimlerin aktivitesini etkilemede, nikotinamid ribozit, metabolizmayı ve yaşa bağlı sorunları iyileştirmeye yardımcı olabilir. Nikotinamid ribozide 'mucize molekülü' monikerini veya doğal yaşlanma karşıtı yardımcıları kazanmış olan bu etkilerdir.

Fiziksel egzersizi kolaylaştırmak için nikotinamid ribozit


Bahsedildiği gibi, nikotinamid ribozit, vücudun enerji üretimindeki temel elementler olan mitokondrilerin aktivitesini artırabilir. Ek araştırmalar, nikotinamid ribozidin dayanıklılık olaylarında kas verimini ve performansını etkileyebileceğini göstermektedir.

Nikotinamid ribozit, optimal bir formülasyon


B3 vitamininin bu ender görülen formundaki artan bilimsel ilgiden dolayı, yeni ekimiz, ideal miktarda nikotinamid ribozit sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir. Bu nedenle, bu 'mucize molekülün' tüm faydalarını sağlayan, günde iki kapsül önerilen bir doz ile, kapsül başına 125 mg'lık bir nikotinamid ribozid dozuyla satılmaktadır. Bununla birlikte, bu doz, ihtiyaçlarınıza ve terapistinizin tavsiyesine göre ayarlanabilir.

Nicotinamide Riboside Sizin İçin Doğru Seçimdir:


Nikotinamid ribozit, günümüzde nootropik topluluk tarafından araştırılan en heyecan verici yeni kimyasallardan biridir.

Bu heyecan verici çünkü, hücrelerimizin “güç merkezleri” olarak da bilinen ve organik yaşamın en kritik parçalarından biri olarak bilinen mitokondriyi canlandırarak yaşlanmanın etkilerini tam anlamıyla geri getiren ilk desteklerden biri.

Bu daha iyi bilişsel performans, daha iyi atletik performans ve daha genç bir görünüm anlamına gelir. Bunlar herkesin takdir edebileceği faydalar.

Yaşlanma bilimindeki son atılımdan zaten faydalanan binlerce insana katılmak üzeresiniz. Yaşla ilgili benzersiz sağlık sorunları ile karşı karşıya olabilirsiniz. Ve şeyler sadece bedeniniz büyüdükçe daha da zorlaşacak. Neyse ki, çalışmalar NAD + düzeylerini yükseltmenin yaşlanmanın neden olduğu birçok etkiyi tersine çevirebileceğini göstermiştir. Nikotinamid Riboside almak günlük destekleyebilir. !!!!!!!!!!!

İletişim bilgileri
Hubei Jusheng Technology Co., Ltd.

İlgili kişi: linda

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)