products

% 99 Saflık İlaç Ara Maddeleri Docusate Sodyum Plastik Katı Görünüşü

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 577-11-7
Min sipariş miktarı: 1kg
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 577-11-7 takma ad: <i>sbo;</i> <b>sbo;</b> <i>sodium dioctyl sulfosuccinate;</i> <b>sodyum dioktil sülfosüksinat;</b> <
Görünüş: Beyaz, balmumu benzeri, plastik katı Saflık: % 99
sınıf: İlaç Derecesi Stok: Yeterli stok
Vurgulamak:

İlaç hammadde

,

Kimyasal hammadde


Ürün Açıklaması

İlaç Intermediate Docusate Sodyum Hammadde İlaç CAS 577-11-7

Hızlı detay


Ürün adı: Dokusat sodyum
Eş anlamlı: 1,4-bis (2-etilheksil) sodyumsülfosüksinat 2-ethylhexylsulfosuccinatesodium; aerosolgpg; aerosolot75; alcopolo; alphasolot; berol478 bis (2-etilheksil) s-sodyumsülfosüksinat
CAS: 577-11-7
MF: C20H37O7S.Na
MW: 444,56
EINECS: 209-406-4
Ürün kategorileri: Saç Bakımı, Cilt Bakımı, Anyonik Yüzey Aktif Maddeler, Fonksiyonel Malzemeler, Sülfonat (Yüzey Aktif Maddeler), Yüzey Aktif Maddeleri, Yapı Taşları, Kimyasal Sentez, Organik Yapı Taşları, Sülfonik / Sülfinik Asit Tuzları, Sülfür Bileşikleri, ISOPTOHYOSCINE


Giriş


Docusate tuzları veya dioktil sülfosüksinat olarak da bilinen Docusate, kabızlığı tedavi etmek için kullanılan bir müshildir. Sert dışkı olan çocuklarda iyi bir seçim olarak kabul edilir. Opiyatların kullanımı nedeniyle kabızlık için bir uyarıcı laksatif ile kullanılabilir. Ağız yoluyla veya rektal olarak alınabilir. Genellikle bir ila üç gün içinde çalışır.

Kullanımları


Bu ilaç zaman zaman kabızlığı tedavi etmek için kullanılır. Bazı ilaçlar ve koşullar kabızlığı daha olası hale getirebilir. Docusate gibi dışkı yumuşatıcılar genellikle bu tip kabızlığı önlemek ve tedavi etmek için kullanılan ilk yöntemdir. Genellikle bağırsak hareketinden kaçınılması gerektiğinde (örneğin, kalp krizi veya ameliyattan sonra) Docusate kullanılır.

Docusate bir dışkı yumuşatıcıdır. Dışkıyı yumuşatır ve dışkıyı daha yumuşak ve daha kolay geçmesini sağlar.

Dozaj


Sadece ağızdan alınmalıdır. Tek bir günlük doz olarak veya bölünmüş dozlarda alınabilir. 100 mg veya 50 mg kapsül içinde gelir.

Yetişkinler: bir haftaya kadar günde bir ila üç 100 mg kapsül
12 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler: günlük bir ila altı adet 50 mg kapsül
Çocuklar 2 ila 12 yaşları arasındadır: günlük bir ila üç adet 50 mg kapsül

Docusate Sodyum nasıl kullanılır


Aksi doktorunuz tarafından belirtilmedikçe ürün paketindeki tüm talimatları izleyin. Herhangi bir bilgi konusunda emin değilseniz, doktorunuza veya eczacınıza danışın.

Bu ilacı ağız yoluyla, genellikle tam bir bardakta (8 ons veya 240 mililitre) su veya meyve suyuyla veya doktorunuz tarafından belirtildiği şekilde alın. Doz, tıbbi durumunuza ve tedaviye yanıtınıza dayanmaktadır. İshali geliştirirseniz dozu azaltın veya bu ilacı almayı bırakın.

Bu ilacın sıvı formunu kullanıyorsanız, özel bir ölçüm cihazı / kaşık kullanarak dozu dikkatlice ölçün. Bir ev kaşığı kullanmayın, çünkü doğru dozu alamayabilirsiniz. Damlaları kullanıyorsanız, verilen damlalık ile ilacı ölçün ya da doğru doza sahip olduğunuzdan emin olmak için bir doz ölçüm kaşığı veya cihazı kullanın. Boğaz tahrişini önlemek ve acı tadı maskelemek için şurup, sıvı veya damlalar 4-8 ons meyve suyu, süt veya bebek maması karıştırın.

Bu ilacı sadece gerektiğinde kullanın. Bu ürünü doktorunuz tarafından belirtilmedikçe 1 haftadan fazla kullanmayın.

Rölyef genellikle 1 ila 3 gün arasında görülür.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156