products

Yüksek Pozitif Seks Geliştiren İlaçlar

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 189691-06-3
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10mg, 20mg, 50mg, 100mg, 1g,
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 189691-06-3 takma ad: PT-141, Bremelanotid
Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz Saflık: % 99.5
Ne uygulaması: Erkek ve Kadın Cinsel Yeteneğini Geliştirme E-Posta: Yeterli stok
Vurgulamak:

seks artırıcı ilaçlar

,

seks steroid hormonları


Ürün Açıklaması

Erkek ve Kadın Cinsel Yeteneğini İyileştirmek İçin PT-141 Bremelanotide CAS 189691-06-3

Hızlı detay


Ürün adı:

PT-141

Eş anlamlı: BREMELANOTIDE, Brmelanotice, Ac-Nle-siklo (-Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys) -OH; Bremelanotid, PT141, PT-141; BREMELANOTIDE PT141; N-Asetil-L-norlösil-L-alfa -aspartil-L-histidil-D-fenilalanil-L-arginil-L-triptofil-L-lizin (2-7) -laktam; PT141 Asetat, BreMelanotid Asetat
CAS: 189691-06-3
MF: C50H68N14O10
MW: 1.025,18

Görünüm

Beyaz toz
Form ve Formülasyonlar Steril Süzülmüş beyaz liyofilize (dondurularak kurutulmuş)
istikrar 2 ay oda sıcaklığında, alındığı tarihten itibaren 24 ay, tedarik edildiği gibi 20 ° C. Sulandırıldıktan sonra steril koşullar altında 1 ay, 2 ila 8 ° C. Sulandırıldıktan sonra steril koşullar altında 3 ay 20 ila 70 ° C.
Saflık >% 98 RP-HPLC ile
Depolama Liyofilize PT-141, 3 hafta boyunca oda sıcaklığında stabil olmasına rağmen, -18 ° C'nin altında kurutuldu. Sulandırma üzerine PT141 2-7 gün arasında 4 ° C'de saklanmalıdır ve gelecekteki kullanım için

PT-141 Açıklamaları


Erektil bir disfonksiyon çözümü olarak kullanıldığında, sadece onları değil, aynı zamanda partnerlerini de tatmin eden kaya sert ereksiyonları elde etmek için, ateşi seks hayatına geri getirmek isteyen erkekler tarafından kullanılır. Bu süreçte, başka ilaç kullanmamak veya yanlarında hormon replasman tedavisini tekrar seçmeleri gerekmez.

Cinsel işlev bozukluğu açısından etkilerini kanıtlamış olan çalışma, laboratuar sıçanları üzerinde gerçekleştirilmiştir, burada erektil disfonksiyonlu erkek sıçanlara bu peptit verilmiştir ve araştırma yapılmayan kontrollü gruba kıyasla cinsel performans açısından iyileştirmeler sergilemiştir. kimyasal.

Bimelanotide'den yararlanan erkek sıçanların yanı sıra, peptit ile tedaviden sonra cinsel performansın artmasını gösteren dişi sıçanlar da vardı. İnsanlar için de potansiyel faydalarla birlikte görülür. Yaşlanmaya bağlı olarak düşük libido deneyimi yaşayan kadınlar, hormonal dengesizliğe yol açarak, cinsel isteklerini geri getirme umudu yaratabilir.

PT-141 Nasıl Çalışır?


Cinsel performanslarını ve sevişme isteğini arttırarak hem erkek hem de kadın cinsel problemlerini düzeltebileceğine inanılmaktadır. Bu, sıçanların beynindeki mPOA terminallerini uyardığı için gerçekleşir. Bu hareket, kimyagerleri, onu, cinsel motivasyonda önemli bir rol oynayan dopamin hormonlarını harekete geçirebilen bu beyin kısmının güçlü bir uyarıcısı olarak tanımlamaya yöneltmiştir. Dopamin nedir? Vücutta bir bileşik olarak bilinen, performansı uyarır bir nörotransmiter olarak işlev görür. Beyinde düşük dopamin seviyeleri ile meydana gelen şey, düşük libido olacağıdır ve bu da beyinde izlenebilir. Bu nedenle, düşük dopamin seviyeleri olanları sağlıklı bir seviyeye sahip olanlarla karşılaştırarak, ikincisi, beynin nörotransmitterleri tarafından kolaylaştırıldığı gibi, uyarılma içine girme ve arzu etme bakımından daha iyidir.

Yan Etkileri Var mı


Üzerinde kesin bir çalışma yoktur ve birçoğu devam etmektedir. Bu peptit ayrıca FDA tarafından henüz onaylanmamıştır. Şu anda, sadece online satış için bir araştırma kimyasal olarak kullanılabilir. Bu durumda, şu anda kayda değer önemli bir yan etkisi yoktur, çünkü birçok yorum kullanıcıların kendilerinin anekdot raporlarına dayanmaktadır. Bu incelemelerin çoğu çevrimiçi tartışma panellerinde bulunabilir. Ancak, çevrimiçi olarak çok sayıda kullanıcı incelemesi varken, bunların hiçbiri, peptitle ilgili olumsuz geri bildirimler göstermedi veya göstermedi.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156