products

Obezite Killer Rasagilin

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 136236-51-6
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
CAS: 136236-51-6 takma ad: Rasagilin, Rasagilin -13C3
Görünüş: Neredeyse Beyaz Kristal Toz Saflık: % 99
kullanım: obezite katili sınıf: İlaç Derecesi
Vurgulamak:

kilo kaybı takviyeleri

,

kilo kaybı steroidler


Ürün Açıklaması

İlaç Rasagilin Obezite Killer Hammadde CAS 136236-51-6 Beyaz Toz

Hızlı detay


Ürün adı: rasagilin
Eş anlamlı: (R) -2,3-DİHYDRO-N-2-PROPYNYL-1H-INDEN-1-AMIN; Rasagilin-13C3; Rasagilin; (R) -N-2-Propinil-1-indanamin; 1H-Inden-1- amin, 2,3-dihidro-N-2-propinil-, (1R) 1-indanamin, N-2-propinil-, (R) - Unii-003N66ts6t; (R) -N- (2-Propinil) -2,3-dihydroinden-1-amin
CAS: 136236-51-6
MF: C12H13N
MW: 171,24
Adedi:
10 Gram Mevcut
Paketleme detay: 25Kg / Fiber Davul
Ödeme şartları: T / T, MoneyGram, Western Union ve Bitcoin
Teslimat Yöntemi: HKEMS, DHL, TNT, UPS, FEDEX, EMS, Çin Hava Post vb.
Boşluk Oranı: % 100 Özel Geçiş, Disguise Paketi ve Güvenli
Önde gelen zaman:
ödeme yapıldıktan sonra
Teslimat süresi:
5-14 iş günü, mevcut takip numarası
Kökeni yer: Hubei Eyaleti, Çin
Üretim kapasitesi: 500 kg / ay

Rasagilin Kullanımı:


Rasagilin, Parkinson hastalığının semptomlarını tedavi etmek için tek başına veya başka ilaçlarla (levodopa / carbidopa gibi) kullanılır. Sarsıntı, sertlik ve hareket zorluğu gibi belirtilerin iyileştirilmesine yardımcı olabilir. Ayrıca "kapalı" zaman miktarını azaltmaya yardımcı olabilir (yavaş hareket veya sertlik dönemleri).

Rasagilin, MAO inhibitörleri olarak bilinen bir ilaç sınıfına aittir. Beyindeki belli doğal maddelerin düzeylerini artırarak çalışır (dopamin, norepinefrin, serotonin gibi). Parkinson hastalığının beyinde çok az dopaminin neden olduğu düşünülmektedir.

Bu ilaç nasıl kullanılmalı?


Bu ilacı, genellikle günde bir kez doktorunuz tarafından belirtildiği gibi yiyecekle veya yiyeceksiz olarak ağzınıza alınız.

Doz, tıbbi durumunuza, tedaviye yanıtınıza ve aldığınız diğer ilaçlara dayanmaktadır. Kullandığınız tüm ürünler hakkında (reçeteyle satılan ilaçlar, reçetesiz ilaçlar ve bitkisel ürünler) doktorunuza ve eczacınıza söyleyin. Dozunuzu artırmayın veya reçetelenenden daha sık alın. Durumunuz daha hızlı iyileşmeyecek ve yan etki riskiniz artacaktır.

Doktorunuza danışmadan bu ilacı almayı bırakmayın. Bu ilaç aniden durduğunda bazı durumlar daha da kötüleşebilir. Dozunuzun kademeli olarak azaltılması gerekebilir.

Genel Dozlama Önerileri


AZILECT, levodopa kullanmayan hastalarda monoterapi veya yardımcı tedavi olarak reçete edildiğinde, hastalar günde bir kez oral yoldan verilen önerilen dozda AZILECT'e başlayabilirler.

Diğer PD ilaçları (örn., Dopamineagonist, amantadin, antikolinerjikler) ile birlikte veya yokken levodopa alan hastalarda, AZILECT'in önerilen başlangıç ​​dozu günde bir kez 0.5 mg'dır. Hasta günlük 0.5 mg dozu tolere ederse, ancak yeterli bir klinik yanıt elde edilmezse, doz günde bir kez 1 mg'a çıkarılabilir. AZILECT, levodopa ile kombinasyon halinde kullanıldığında, bireysel yanıt temelinde, levodopa dozunun azaltılması düşünülebilir.

Hipertansiyon riski nedeniyle önerilen AZILECT dozları aşılmamalıdır [Bkz. UYARILAR VE ÖNLEMLER].

Önlemler


Rasagilin almadan önce, alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyin; veya başka alerjiniz varsa. Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilen aktif olmayan bileşenler içerebilir. Daha fazla bilgi için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza ya da eczacınıza, özellikle de kalp hastalığı (kalp hastalığı, kalp krizi, göğüs ağrısı, kalp yetmezliği gibi), felç, yüksek tansiyon, şiddetli / sık başağrıları, karaciğer hastalıkları, vb. Zihinsel / duygudurum bozuklukları (şizofreni, bipolar bozukluk, depresyon gibi), diyabet, aşırı aktif tiroid, belli bir tür adrenal bez tümörü (feokromositoma), uyku bozuklukları.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156