products

NR 1341-23-7 Nikotinamid Riboside

Temel bilgi
Menşe yeri: Çin
Marka adı: Senwayer Brand
Sertifika: ISO, 9001, USP
Model numarası: 1341-23-7
Min sipariş miktarı: 10gramlýk
Fiyat: Discount is possible if your order is big enough
Ambalaj bilgileri: 10g, 20g, 50g, 100g, 500g. 1kg, 10kg
Teslim süresi: 2 iş günü içinde
Ödeme koşulları: T / T peşin, Para Gram, Western Union, Banka Havalesi.
Yetenek temini: 1000kg / ay
Detay Bilgi
NR CAS: 1341-23-7 NR Takma Adı: NİKOTİNAMİT RİBOZİT;Nikotinamid Riboz;1-[3,4-dihidroksi-5-(hidroksimetil)oksolan-2-il]piridin-5-karb
NR Görünüm: Neredeyse Beyaz Kristal Toz NR Saflık: % 99
Vurgulamak:

yaşlanma karşıtı takviyeler

,

yaşlanma karşıtı toz


Ürün Açıklaması

NAD + Boosting Anti-aging Ham Güç için Nicotinamide Riboside NR 1341-23-7 NR

Hızlı detay


Adı: Piridinyum, 3- (aminokarbonil) -1-BD-ribofuranosyl-
CAS Numarası.: 1341-23-7
Formül: C 11 H 15 N 2 O 5
Moleküler ağırlık: 272,25454
Eş anlamlı: Piridinyum, 3-karbamoil-1-bD-ribofuranosil- (8CI), 3-Piridinkarboksamit, 1-bD-ribosil-, Nikotinamid ribonükleosit, Nikotinamid riboz, Nikotinamid ribozit, Ribosilnikotinamid, 1- [3,4-dihidroksi-5- ( hidroksimetil) oksolan-2-il] piridin-5-karboksamid; nikotinamid-beta-ribosit;
Yoğunluk: 1.201 g / cm 3
Kaynama noktası: 760 mmHg'de 646,2 ° C
Alevlenme noktası: 344.6 ° C
Görünüm: Neredeyse Beyaz Kristal Toz
Paket: 1kg / folyo çanta
Saflık : % 99
Kullanım:

Anti-aging araştırmaları, yaşlanma karşıtı sağlık ürünleri.

Yaşlanma bilimindeki son atılımdan zaten faydalanan binlerce insana katılmak üzeresiniz. Yaşla ilgili benzersiz sağlık sorunları ile karşı karşıya olabilirsiniz. Ve şeyler sadece bedeniniz büyüdükçe daha da zorlaşacak. Neyse ki, çalışmalar NAD + düzeylerini yükseltmenin yaşlanmanın neden olduğu birçok etkiyi tersine çevirebileceğini göstermiştir. Nikotinamid Riboside almak günlük destekleyebilir.

Nikotinamid ribozit Tanım


Nikotinamid ribozit vücudumuzda doğal olarak üretilir. B3 vitamini için haberci olarak çalışan kimyasal bir bileşiktir. Kimya açısından, bu bir piridin-nükleosittir - ama bunu gerçekten bilmeniz gerekmez.

Uzun zamandır, hiç kimse nikotinamid ribozidi bilmiyordu. Mekanizmaları iyi anlaşılmamıştı ve ilk bakışta bedeni herhangi bir şekilde derinden etkilemiş gibi görünmüyordu.

Geçtiğimiz yıl boyunca, nikotinamid riboside üzerinde, bu kimyasal bileşik hakkında hissettiğimiz yolu kökten değiştiren bir dizi çalışma yapılmıştır.

Nikotinamid Riboside Faydaları

Yeni Araştırma Nicotinamide Riboside'in Beyin Performansını İyileştirebileceğini ve Yaşlanmanın Azaltılabileceğini Gösteriyor
Eğer çoğu insan gibiyseniz, daha önce hiç nikotinamid ribozit (NR) duymadınız. Ama bu çok yakında değişebilir.

Nikotinamid ribozid, Harvard araştırmacılarının benzersiz kimyasal bileşiğin sadece bizi daha akıllı hale getirmediğini gösteren bir rapor yayınlamasından sonra bu hafta nootropik topluluğun sevgilisidir - aynı zamanda bizi daha genç gösterir.

Bu son çalışmada Harvard Üniversitesi ve NSW Üniversitesi'nde araştırmacılar yer aldı. Aralık 2013'te yayınlanan Science dergisinde yayınlanan “Simgesel Araştırma”, beyin performansına ve yaşlanmayı geciktirmeye yönelik değerli bilgiler sağladı.

Bugün, nikotinamid ribozidin ne olduğunu, nasıl çalıştığını ve neden kullandığınız en değerli nootropik takviye olabileceğini açıklayacağım:

Icotinamide Riboside Yaşlanma Karşıtı


Yaşlanmayı önleyici süreçleri desteklemek için NAD + sentezler.
NAD +, nikotinamid adenin dinükleotididir. NAD +, nikotinamid ribozid (NR) kadar yeni değildir, ancak benzer yararlarla ilişkilendirilmiştir.

Bilim adamları uzun bir süredir NAD + 'yı güçlü bir yaşlanma karşıtı araç olarak kullanmışlardır. Yaşlanma için bir çare bulmaya çalışırken, bilim adamları mitokondri içindeki NAD + düzeylerini artırdı. Mitokondri, yaşlanmanın etkilerini etkin bir şekilde nötralize eden performanslarını ve enerjilerini artırarak yanıt verdi.

Şimdi, niçin nikotinamid riboside hakkında konuşmam gerektiğinde size NAD + 'dan bahsediyorum? Eh, bilim adamları şu anda karmaşık 8 adım biyolojik bir süreç kullanarak NAD + yapmak. Verimsiz ve pahalı.

Nikotinamid ribozit NAD + 'nın öncüsüdür ve vücudumuzdaki NAD +' yi sentezlemenin dünyanın en iyi yolu olabilir. NAD + oluşturmak için 8 adımlık bir süreç kullanmak yerine, bilim adamları 2 adımlık bir süreç haline getirmek için nikotinamid ribozit kullanabilirler ve anti-aging sürecini daha verimli hale getirirler.

Gecikme hastalığı ilerlemesi


Bu fayda çok heyecan verici. Araştırmacılar yakın zamanda EMBO Moleküler Tıbbında bir rapor yayınladılar ve bu da NR takviyesinin test sırasında farelerde hastalığın ilerlemesini geciktirdiğini gösterdi.

Özellikle, nikotinamid ribozid “mitokondriyal ultrasor anormallikleri ve mitokondriyal DNA delesyonu oluşumunu engelleyerek, iskelet kası ve kahverengi adipoz dokuda mitokondriyal biyogenezi uyararak, erken ve geç evre progresyonunu etkili bir şekilde geciktirmiştir.”

Araştırmacılar, “NR, mitokondriyal protein tepkisini uyardı ve mitokondriyal hastalıkta koruyucu rolünü öne sürdü.”

Sonuçlar zorlayıcı. Nikotinamid ribozid insanlığın aradığı süper güçlü hastalık hastalığı olabilir mi?

Nicotinamide Riboside Sizin İçin Doğru Seçimdir:


Nikotinamid ribozit, günümüzde nootropik topluluk tarafından araştırılan en heyecan verici yeni kimyasallardan biridir.

Bu heyecan verici çünkü, hücrelerimizin “güç merkezleri” olarak da bilinen ve organik yaşamın en kritik parçalarından biri olarak bilinen mitokondriyi canlandırarak yaşlanmanın etkilerini tam anlamıyla geri getiren ilk desteklerden biri.

Bu daha iyi bilişsel performans, daha iyi atletik performans ve daha genç bir görünüm anlamına gelir. Bunlar herkesin takdir edebileceği faydalar.

İletişim bilgileri
Abby Xiang

Telefon numarası : +8617764031156

Naber : +8617764031156